Danes bo jasno, za sredo napovedujejo pri Agenciji RS za okolje. Veter v notranjosti bo oslabel, na Primorskem pa bo še pihala zmerna burja. Najvišje dnevne temperature bodo od -1 do 3, na Primorskem do 8 °C.
Jutri bo pretežno jasno, na Primorskem bo pihala šibka burja. Jutranje temperature bodo od -11 do -4, ob morju malo nad 0, najvišje dnevne od 0 do 4, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
Obeti. Tudi v petek in soboto bo pretežno jasno. Predvsem v višjih legah se bo otoplilo, po nižinah v notranjosti bo zjutraj nekaj megle.
Vremenska slika. Nad vzhodnim Sredozemljem je ciklonsko območje, nad zahodno in srednjo Evropo pa se je okrepilo območje visokega zračnega tlaka. Od severovzhoda doteka k nam hladen in razmeroma suh zrak.
Napoved za sosednje pokrajine. Pretežno jasno bo. Ob severnem Jadranu bo danes še pihala zmerna burja, jutri pa bo slabela.
Več iz te kategorije

Razkritje na seji sveta RTV: Pašek Šetinčeva naj bi izisljevala svetnika Prebila
lkfur - 24. January, 2023 18:43
Močan veter na Primorskem, s sunki do 140 km/uro, skoraj odpihnil peško
lkfur - 23. January, 2023 15:02
