0 Deljenj 225 Ogledov

18. oktober, 2018 7:24
225 Ogledov

Košarkarji iz Dallasa so izgubili uvodno tekmo v severnoameriški košarkarski ligi NBA. V Phoenixu so visoko klonili s 100:121, slovenski čudežni deček Luka Dončić pa je za teličke v Talking Stick Resort Areni v 31 minutah prispeval 10 točk, osem skokov in štiri podaje.

V zasedbi iz Arizone, ki jo vodi nekdanji slovenski selektor Igor Kokoškov, je bil izjemno razpoložen Devin Booker s 35 točkami in sedmimi podajami. Trevor Ariza je prispeval 21 točk, osem skokov in sedem asistenc, izkazal pa se je tudi Deandre Ayton z 18 točkami in desetimi skoki.

V ekipi iz Teksasa je bil strelsko najbolj razpoložen Dwight Powell s 16 točkami, eno manj je prispeval Wesley Matthews, medtem ko je DeAndre Jordan tekmo končal z dvojnim dvojčkom – 11 točk in 12 skokov.

Danes je nastopil tudi drugi slovenski košarkar pod obroči NBA. Goran Dragić je bil s 26 točkami najbolj učinkovit igralec svoje ekipe v Orlandu, njegov Miami pa je izgubil s 101:104. Ljubljančan v dresu floridske ekipe je na parketu preživel 32 minut, v tem času pa je zbral po štiri podaje in skoke ter eno blokado. V domači ekipi je bil najbolj učinkovit Aaron Gordon s 26 točkami in 16 skoki.

Miami bo v noči na petek gostoval v Washingtonu, Dallas pa bo naslednjo tekmo igral v noči na nedeljo, ko bo gostil Denver.

bogdan sajovic - 21. januar, 2019 19:47

Policija je bila ob 18.57 obveščena, da je oboroženi neznanec oropal trgovino v Piranu. Po prvih podatkih je moški zagrozil osebju s pištolo, pobral iz blaganjen denar…

Obsojeni morilec na Dobu napadel pravosodnega policista
Črno
11 Ogledov
Črno
11 Ogledov

bogdan sajovic - 21. januar, 2019 14:52

Eden od obsojencev na zaprtem oddelku zapora na Dobu je danes okoli 12. ure napadel pravosodnega policista, ki je tam izvajal varnostne naloge. Pravosodnega policista so najprej…