0 Deljenj 966 Ogledov

10. February, 2018 11:02
966 Ogledov

Košarkarji v evroligi so končali 22. krog. V Madridu je Real gostil Olympiacos in po tesnem boju izgubil z 79:80. Najboljši igralec Reala je bil znova Luka Dončić, ki je v slabih 33 minutah zbral 27 točk ter bil prvi strelec tekme.

Dončić je 27 točkam dodal še tri podaje, dva skoka in ukradeno žogo, nad njim pa so tekmeci storili kar 13 prekrškov. Posledično je imel tudi največji indeks na tekmi – 33. Za Real, ki je ob koncu zapravil napad za morebitno zmago, je zaigral tudi Anthony Randolph, igral je malce več kot šest minut in pol ter v tem času zbral štiri točke in skok. Zadnji napad je začel prav Dončić, vendar je v preigravanju padel, sicer podal žogo do soigralcev, vendar se je še po sodnikovem žvižgu na tleh držal za koleno.