0 Deljenj 872 Ogledov

NOGOMETAŠ DALIBOR (33) UMRL MED TEKMO IN TO NA SVOJ ROJSTNI DAN Mamo poljubil v slovo, videla ga ni več

15. May, 2018 17:59
872 Ogledov

ZAGREB – S Hrvaške znova prihaja tragična vest o smrti nogometaša Daliborja Brdarja med tekmo. Zgodilo se je v Kozaricah pri Novski na tekmi nižjeligašev Nafte Kozarice – Naprijed Krapje. Nesrečni 33-letnik je umrl prav na dan svojega rojstnega dne.

Zgodilo se je v 10. minuti, ko so domačini povedli z 1:0. Medtem ko so proslavljali zadetek, se je omenjeni nogometaš zgrudil sredi igrišča in umrl kljub medicinski pomoči, ki je sicer potrebovala dvajset minut, da je prišla na igrišče. ”Ponj so z avtom prišli prijatelji. Ob odhodu me je poljubil v slovo, se nasmehnil in pomahal. Takrat sem ga zadnjič videla živega,” je za portal 24sata dejala njegova skrušena mati.

To je že druga smrt nogometaša na hrvaških zelenicah v manj kot dveh mesecih. Na tekmi Marsonije in Slavonije je umrl 25-letni Bruno Boban.