Gorenjski policisti so včeraj obravnavali štiri tatvine, ki jih je storilec uspel izvršiti zaradi opustitve samozaščitnih ukrepov lastnikov.
V Vopovljah in Spodnjem Brniku je storilec najverjetneje ponoči iz odklenjene garaže odtujil motorne žage. V Šenčurju je včeraj zjutraj okoli 8. ure izkoristil nepazljivost lastnice, ki je na parkirišču pred pekarno pustila odklenjen osebni avtomobil in v njem denarnico.
Na Brezjah pa je bila prijavljena tatvina denarnice iz hodnika odklenjene stanovanjske hiše. Ljudi pozivamo k izvajanju samozaščitnih ukrepov in skrbi za svojo lastnino.
To še ni bilo vse!
Poleg teh tatvin, so policisti obravnavali še tri premoženjska kazniva dejanja. V Tupaličah je storilec včeraj ponoči iz gradbišča odtujil za nekaj sto eurov gradbenega materiala. V Bohinju je bilo iz delovnega stroja odtujeno gorivo. Na Ulici Stanka Lapuha v Radovljici pa so policisti obravnavali poskus vloma v stanovanjsko hišo.
Več iz te kategorije

Režimski mediji v paniki – dokazov, da je bil Berishaj Golobova finančna mula, ne morejo prikriti
lkfur - 9. February, 2023 10:22
